Marka agabo

Pozwól znów cieszyć się swoim wyglądem.

Powstaliśmy z szeroko pojętej chęci poprawy komfortu i jakości życia osobom które na codzień zmagają się z problemami związanymi z łysieniem.

Wizją firmy jest to, aby w branży która jest naszą pasją marka AGABO stała się liderem w wyznaczaniu nowego segmentu usług naturalnej korekcji powstałych niedoskonałości skóry.

Wyznawane przez nas wartości będące kompasem naszych działań:

  • empatia
  • doskonałość
  • naturalność
  • efektywność
  • rozwój
  • bezpieczeństwo

znajdują odzwierciedlenie w jakości naszych usług.

 

 

Jak pracujemy

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość a jakość to jest luksus w życiu.”

Z uwagi na świadomość powagi problemu utraty włosów proponowana przez nas usługa musiała zostać dopracowana do perfekcji.

Przy pomocy najwyższej jakości sprzętu oraz preparatów stosowanych do zabiegu mikropigmentacji oraz wysoko wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel którym jest jak najbardziej naturalny kamuflaż miejsc pozbawionych włosów.

Ta innowacyjna, niechirurgiczna metoda pozwala cieszyć się nową fryzurą od razu po zabiegu.

Agnieszka Borowska

Pewnych rzeczy nie da się po prostu ‚dokupić’ trzeba je stworzyć…

Artystyczna dusza, wysoki poziom emaptii oraz niesamowita dbałość o szczegóły skłoniły mnie do połączenia kierunkowych pasji, i tak oto z tworu kosmetyczno-fizjoterapeutycznego wyłoniła się chęć kreowania świata mikropigmentacji medycznej.

Zdobytą bazę swojej wiedzy na ukończonych uczelniach Wyższej Szkoły Fizjoterapii oraz Akademii Wychowania Fizycznego systematycznie pogłębiałam na licznych kursach, szkoleniach oraz kongresach z dziedziny kosmetologii medycznej jak i estetycznej.

Bezpłatne konsultacje

Zadzwoń i umów się.
Służę swą wiedzą i doświadczeniem

Dowiedz się więcej